Hakkımızda

BAŞARI UZUN BİR YOLDUR !

35 Yıllık Tecrübeli Ekibimiz İle Cep Telefonu, laptop, bilgisayar ve televizyonlarınız gereğinden düşük fiyatlara gitmesin. Bize gelin Havada Karada Satın ! İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde 1985 yılından bu yana hizmet veren firmamız; ikinci el ürün alımı ile ilgilenmektedir. Evlerinizde kullanmadığınız ya da satın aldıktan sonra beğenmediğiniz ve satışını yapmak istediğiniz elektronik ürünlerinizin alımını gerçekleştirmekteyiz.

Satışını yapmak istediğiniz ikinci el elektronik ürünlerinizi istediğiniz adrese gelerek nakit ödeme karşılığında sizlerden satın almaktayız. Ekibimiz sayesinde nakliye ve taşıma gibi ek ücretler ödemenize gerek kalmayacaktır.

Vizyonumuz

Tüm ülke genelinde ikinci el elektronik ürün alımı yapan firmalar arasında zirveye çıkmaktır. İkinci el elektronik ürün satmak isteyen kişilere; müşteri arama derdinde kalmadan, güvenilir ve kolay bir şekilde ürünlerini satabilmelerini sağlamaktayız. İkinci el elektronik ürün alanında öncü firma olmak istemekteyiz.

Misyonumuz

İkinci el elektronik ürün satmak isteyen kişiler için;

  • Müşteri arama dertlerini ortadan kalkacak,
  • Satmak istedikleri ikinci el elektronik ürünlerini maddi kayıp yaşamadan satabilecek,
  • Nakliye ve taşıma gibi işlemlerle ilgilenmeyecek,
  • Güvenli ve hızlı bir şekilde 2. El elektronik ürün satışını gerçekleştirebilecek,

Şekilde hizmet vermektir.

Satmak istediğiniz ikinci el elektronik ürünleriniz için iletişim sayfamızda yer alan telefon numaramızdan ve Whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yeniden Hoşgeldin

Aşağıdan hesabınıza giriş yapın

Parolanızı alın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.